info@balitech.com.tr 0850 532 08 34

Şifreli Geçiş Sistemleri

Şifreli Geçiş Nedir?

Şifreli Geçiş Sistemleri, iş yerlerinde personelin, müşterinin ve hatta iş yerinin güvenliğini üst düzeyde sağlayabilmek ve giriş çıkış bilgilerini hata payı olmaksızın elde edebilmek adına kullanılan sistemler olmaktadırlar.

Şifreli Kapı Sistemleri, güvenlik ihtiyacının hassasiyetle sağlanmasının yanında iş yerine tüm giriş çıkışları Şifreli Kapı Kilidi sayesinde kontrol etmek etmektedir. Geçiş Sistemleri arasında en çok tercih edilen Şifreli Kapı Kilit Sistemleri birçok açıdan Kartlı Geçiş Sistemlerinden daha avantajlı olmaktadır.

İş yerinizde denetlenmesini istediğiniz tüm noktaları Şifreli Kilit Sistemi sayesinde kart taşıma derdi olmadan tek bir şifre ile kontrol altına alarak hem iş verimliliğinizi hem de güvenliğinizi sağlamaktadır.

Firmamız kaliteli şifreli kapı kilitleri ve Şifreli Kilit Sistemi ile montaj ve bakım hizmetleri vermektedir. Bu yüzden Şifreli Kapı Kilidi Montaj denilince akla gelen isimlerdeniz. İhtiyacınıza en uygun Şifreli Kapı Kilit Sistemleri Fiyatları ve özellikleri ile sizlere uzun ömürlü kaliteli sistemler sunmaktadır.

 

Şifreli Giriş Kapı Kilit Sistemi Avantajları

Güvenlik ihtiyacının karşılanması için oldukça önemli olan Şifreli Geçiş Sistemleri;

 • Tek bir şifre ile kullanıcıları memnun etmek için kullanım kolaylıkları ile %100 güvenlik sağlama amacı gütmektedir.
 • İş yükünü ve zaman kaybını azaltmaktadır.
 • Kişinin, kart unutma veya kart kaybetme sıkıntısı olmadan kişiye özel tanımlanan şifreli giriş kimliği sayesinde geçişi sağlanmaktadır.
 • Şifreli Kapı Kilidi uygulaması sayesinde şirket içerisinde ister az kişi olsun ister çok sistemin kontrollü takip edilmesine olanak sağlamaktadır. En önemli nokta ise bu son derece güvenli takip, kolaylıkla ve zahmetsizce sağlanabilmektedir.
 • Pdks Şifreli Geçiş ile personel veya müşterilerin giriş-çıkış zamanı bilgilerine istenildiğinde zahmetsizce ve düzenli olarak ulaşılabilmektedir.
 • Gün sonu raporunun hazırlanması için de oldukça önem arz etmektedir.
 • Yetkisi olmayanların giriş çıkışlarının bu sayede engellenmesi de Şifreli Geçiş Sistemlerinin sağladığı avantajların başında gelmektedir.

Şifreli Geçiş Sistemleriyle sağlanan %100 güvenli geçiş sistemleri işletmenize büyük katkı sağlamaktadır. Bunun için öncelikle size en uygun Şifreli Kilit Fiyatları ve özellikleri hakkında kapsamlı bir çalışma yapılması gerekmektedir. Ardından titiz bir kurulum aşaması ve kurulum sonrası destek verilmektedir. Kartlı Şifreli Geçiş Sistemi konusunda güçlü referanslara sahip firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca yerinde Ücretsiz Keşif avantajıyla size en uygun hizmet analizi de yapılmaktadır.

 

Şifreli Kapı Geçiş Sistemleri Çeşitleri Nelerdir?

Şifreli Kapı Sistemleri temelde üçe ayrılmaktadır;

 

Çevrimiçi Şifreli Geçiş Sistemleri

Şifreli Kapı Kilidi üzerine geçerli şifre girildikten sonra o kişiye ait geçiş yetkisini, daha önceki şifrelere ait kullanıcı bilgilerinin kayıtlı olduğu veri tabanı bulunan bir bilgisayar üzerinden öğrenerek geçişe izin vermektedir veya vermemektedir.

Bu sistem ile çeşitli analiz ve raporlar hazırlanabilmektedir.

Devamlı aktif olarak çalışması gereken bir bilgisayara ihtiyaç duyulmaktadır.

Sistemin bağlı olduğu bilgisayar ve sistem arasında bağlantı sorunu olduğunda geçiş izni verilemez ve rapor kaydı oluşturulamaz.

Siz de Şifreli Kapı Kilit Sistemleri Fiyatları ve Şifreli Geçiş Sistemleri Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

 

Çevrimdışı Şifreli Geçiş Sistemleri

Çevrimdışı çalışan Şifreli Kapı Sistemleri ise şifrelere ait kullanıcı bilgilerini kendi veri tabanlarında tutarak devamlı bir bilgisayar ile bağlantıya gerek olmadan çalışabilmektedir.

Tüm geçiş bilgilerini kendi veri tabanlarında tutmaktadırlar.

Belirli aralıklarla bilgisayar ile bağlantı sağlanarak bu bilgileri bilgisayardaki ilgili programa aktarır ve istenilen raporlamanın alınması sağlanmaktadır.

Güvenlik göz önüne alındığında en çok tercih edilen sistemler çevrimdışı veya çevrimiçi-çevrimdışı çalışan Şifreli Kapı Kilidi içeren sistemler olmaktadır.

 

Çevrimiçi – Çevrimdışı Şifreli Geçiş Sistemi

Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı çalışan bu sistemler ilgili kullanıcıya ait şifre tanımlarını yine kendi veri tabanında tutarak kesintisiz bir bilgisayar haberleşmesine ihtiyaç duymadan çalışabilmektedirler.

Fakat bilgisayar ile bağlantı kurulduğu takdirde tüm kayıtlar anında bilgisayara aktarılır ve bu sayede geçişlerin anlık görülmesi sağlanmaktadır.

Bilgisayar bağlantısı kopması durumunda sistem hiçbir sorun ve kesinti yaşamadan çevrimdışı olarak çalışmaya devam edebilmektedir.

Bağlantı düzeldiğinde ise yine kendiliğinden çevrimiçi duruma geçer ve anlık olay kayıtlarını göndermeye devam etmektedir.

 

Şifreli Kapı Kilit Sistemi Kullanım Alanları

Şifreli Geçiş Sistemi kullanımı sağlayan birçok işletme, kurum ve kuruluşlar, sadece kendi belirlediği personel ve kişi girişlerini sağlayarak kurumlarının girişlerine sınırlama getirebilmektedir. Böylece kontrol altına alınan işletme güvence altına da alabilmektedir. Şifreli Geçiş Sistemleri;

 • Hastane ortamında belli oda ve salonlarda,
 • Banka
 • Kasa odası
 • Ofis gibi özel işletmelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
 • Fabrika
 • Emniyet teşkilatında birçok noktada güvenle kullanılmaktadır.
 • Kurumsal yerler ve fabrikalar bu sayede sadece güvenlik sağlamakla kalmaz aynı zamanda da personel giriş çıkışlarının kontrolünü de sağlamış olmaktadır.

Kolay kullanımı sayesinde işletmelere ve kişilere rahatlık sağlamaktadır.

Hızlı iletişim
 • 0850 532 08 34
 • 0554 290 69 26
 • info@balitech.com.tr
İletişim Formu
Hızlı iletişim

WhatsApp
Hemen Ara