info@balitech.com.tr 0850 532 08 34

PARADOX ALARM YETKİLİ SERVİS

PARADOX ALARM YETKİLİ SERVİS

aşamda güvenliğin her alanda daima en iyi şekilde sağlanması oldukça önem arz eden bir husustur. Çünkü yeterli önlem olmadığında bu alanlar birçok türden tehlikelere karşı açık bir halde olabilmektedir. Bundan dolayı iş yeri, ev ve buna benzer birçok alanda güvenlik sistemlerini kullanmak ve bunlara yer vermek gereklidir.

Bu sistemler her bakımdan teknolojinin bizlere kazandırdığı en harika ürün çeşitleridir. Daima güvenli alanlar yaratmak açısından bu ürünlerden destek almak gereklidir. Kaliteli niteliğe sahip olarak seçilen ürünler her zaman en iyi performansla çalışma kapasitesine sahiptirler. Fakat bu sistemler elektronik mekanizma ve devrelerden meydana geldiği için bazen çeşitli sorunlar da ortaya çıkabilmektedir.

Bu aşamada yapılacak olan şeyse yetkili servisten destek almaktır. Paradox Alarm yetkili servis bünyesinde tüm sorunlara yönelik bir profesyonel bir hizmet verilmektedir. Güvenlik alarm ürünlerinin çalışmasına engel teşkil eden tüm sorunlar bu yetkili servis bünyesinde rahatlıkla giderilebilmektedir.

Güvenlik Sistemi Yetkili Servis Hizmetleri

Güvenlik alarm sistemlerinin daima verimli ve etkin şekilde çalışması için her türde oluşan büyük veya küçük sorunların giderilmesi gerekir. Çünkü ortada her ne problem bulunuyorsa bu sistemin verimliliğini düşüren bir etki meydana getirebilir. Data Güvenlik yetkili servis bünyesinde birçok durumla alakalı çalışmalar özenle yapılabilmektedir.

 • Güvenlik alarm sistemlerinin periyodik bakım işlemleri
 • Sistemin enerji ve pil bölümündeki etkinliğini incelenmesi
 • Arızaya uğrayan yedek parçaların değişimi işlemleri
 • Sistemin performansını düşüren etkenlerin ortadan kaldırılması
 • Ana panel ve sinyal kalitelerinin kontrol edilmesi

Yetkili servis destekleri kapsamında genel olarak alarm sistemleri üzerine yapılan çalışmalarda bu türden hususlara dair bir etkinlik gösterilmektedir.

Uygun Fiyatta Yetkili Servis Hizmetleri

Data güvenlik yetkili servisi bünyesinde yapılan tüm çalışmalar, oldukça uygun fiyatlar üzerinden gerçekleştirilmektedir. Ortamda soruna yönelik yapılacak analizler çerçevesinde ne tür bir fiyat durumunun ortaya çıkacağı netleşir. Ancak her durumda bu yetkili servis bünyesinde ekonomik açıdan tasarrufa imkân veren seçenekler bulunabilmektedir.

Yetkili Servis İletişim

Data Güvenlik yetkili servise 444 22 74 numarasından erişim sağlanabilmektedir. Bu numara doğrudan aranarak gerekli destekler en kısa sürelerde alınabilir. Yine iletişim için istenirse mail üzerinden de yardım talebinde bulunulabilir.

Servisle ilgili teknik bilgilerin daha fazlasına www.dataguvenlik.com.tr adresine ulaşılabilir. İstanbul’un her yerine aktif olarak yetkili servis tarafından hizmetler sunulabiliyor. İhtiyaç duyulduğu her zaman tamir, onarım ve bakım işlemleri kapsamında yetkili servis müşterilerine profesyonelce yardımcı olabiliyor.

Paradox alarm, benzersiz ve ölçeklenebilir bir güvenlik sistemi sağlamak için yenilikçi işlevleri ve gelişmiş iletişim veri yolunu birleştirir. İletişim veri yolu yardımıyla kablosuz ve kablolu genişletme modülleri ve çeşitli aksesuar modülleri genişletilebilir. Haftanın 7 günü, günün 24 saati sizin için koruma sağlayan tüm konut veya ticari tesisler için ideal bir güvenlik sistemidir. Sizinle birliktedir ve daima sizi korumaktadır.

Paradox Alarm ile evinizi sadece hırsızlık gibi kötü niyetli girişimlerden korumakla kalmaz, yangınlar, sağlık sorunları, gaz kaçakları, panik, tehditler gibi acil müdahale gerektiren durumları önlemek için önleyici tedbirler alırsınız.

Serbest keşif sonrasında, evin / iş yerinin yapısı tarafından belirlenen alarm sistemi her konumda farklı olabilir.Kullanım gereksinimlerine göre, kablolu veya kablosuz alarm sistemini seçebilirsiniz.

Kablolu Alarm Sistemi

Kablolu bir alarm sisteminde, elektromanyetik kontaktörler, hareket detektörleri, harici alarmlar ve klavyeler alarm paneline kablolar aracılığıyla bağlanır. Ayrıca, kablo sigorta kutusundan panel kutusuna yönlendirildiğinden, telefon hattı alarm paneline bağlanır, böylece alarm sistemi çalışır. Kablolu alarm sistemi sağlıklı ve verimlidir.

Kablosuz Alarm Sistemi

Kablosuz alarm sisteminde, elektromanyetik kontakları ve hareket detektörlerini alarm paneline bağlamak için kablo gerekmez. Estetik konular göz önüne alındığında, aboneler genellikle sağlıklı ve verimli bir kablosuz alarm sistemini tercih eder.

Paradox Alarm Özel Teknik Servis Hizmetleri

PARADOX, 1989 yılında Kanada’da kurulmuş bir şirkettir. 80 ülkeye ihraç edilmektedir. Hırsızlık alarm sistemlerinde dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Bu şirkette;

– Kablolu ve kablosuz alarm sistemlerinin üretimi.

 • Alarm panelleri,
 • Şifre panelleri,
 • Hareket detektörleri,
 • Alarmlar,
 • Kablosuz tekrarlayıcılarüretimleri yapılmaktadır.

  paradox-alarm-servisi

  Paneller Magellan, Spectrum ve Esprit markaları altında üretilmektedir. Dokunmatik şifre paneli TM50 modeliyle üretilmektedir. Alarm panelinde 4, 8, 16 ve 32 savunma bölgesi seçeneği bulunur. GSM ve GPRSmodülleri yardımıyla alarm sistemini cep telefonunuza veya alarm gözlem merkezine daha güvenli bir şekilde yönlendirebilirsiniz.Bu şirket Türkiye dahil birçok ülkeye distribütör kurmuş firmalardan biridir. Ayrıca firma teknik servis hizmetlerini bu distribütör aracılığı ile yapmaktadır


WhatsApp
Hemen Ara