info@balitech.com.tr 0850 532 08 34

DSC Alarm Yetkili Teknik Servis

DSC Alarm Sistemleri

DSC alarm sistemleri elektronik güvenlik alanında dünya lideridir. Şirketin doğuşundan bu yana DSC uzmanları alarm sistemi sektörüne öncülük etmektedir. Devrim niteliğindeki kontrol panellerimizden, endüstri lideri IP alarm izleme ürünlerimize ve şık, çağdaş bağımsız kablosuz alarm panellerimize kadar DSC alarm, güvenlik alanında her zaman öncü ve merkez olmuştur.

DSC alarm sistemi elektrik kesintisinde dış siren ötmesi 

DCS alarm telefon arama yapmaması 

DSC alarm sistemi yanlış alarm vermesi 

DSC Kablosuz alarm sistemi pil değişimi 

DSC alarm şifre unutulması 

DSC alarm sistemi Demontaj – Montaj Hizmeti 

Yaşamakta olduğunuz dsc alarm arızaları için firmamızdan garantili teknik servis hizmetini alabilirsiniz. 

Biz Kimiz ? 

Güvenlik sistemleri servisi 2010 yılında 20 senelik elektronik güvenlik sistemleri sektör deneyimi olan kişiler tarafından kurulmuştur. Firmamız DSC alarm sistemleri yetkili bayisi olup İstabul’un tüm ilçelerine Garantili Alarm Teknik servis hizmeti vermektedir. 

DSC Alarm Servisi Nasıl Çalışır ? 

1 – İlk olarak yaşamakta olduğunuz DSC alarm arıza durumu hakkında, deneyimli müşteri temsilcilerimiz telefonda sizlerden detaylı bilgi alır. Bazı basit arızalar telefonda destek  verilerek çözülebilirken, bir çok alarm arızası fiziki servis hizmeti ile çözülebilmektedir. 

2 – Yaşamakta olduğunuz DSC alarm arızasıyla ilgili bilgi alındıktan sonra sizlere çözüm ile ilgili gerekli bilgi ve teknik servis ücreti bilgisi verilir. Alarm servis ücreti hizmet verilecek semt yol mesafesine göre değişmektedir. 

3- Müşteri hizmetlerimiz adres ve irtibat bilgilerinizi aldıktan sonra servis yoğunluğuna göre sizlere randevu oluşturur. 

4- Teknik servis ekibimiz belirtilen tarih ve saatte alarm sisteminizin arızasını giderir. Belirtilen arıza çözülemez ise ücret talep edilmez. Verilen alarm servisi hizmeti ve kullanılan alarm malzemeleri garantilidir. 

Yılda bir kez alarm sisteminin bakımını mutlaka yaptırmanız gerekmektedir. Teknik ekibimiz alarm sisteminizde

  • Bölge ( zone ) Kontrolü
  • Sisteme bağlı dedektörleri kontrolü
  • Akü testi
  • Telefon arama testini ücretsiz olarak yapar. 


WhatsApp
Hemen Ara