info@balitech.com.tr 0850 532 08 34

Crow Hırsız Alarm Teknik Servis

Crow Hırsız Alarm Sistemleri 

Alarm sistemleri Balitech, kablosuz alarm sistemleri Balitech montaj kurulum ve ücretsiz keşif için bizi arıya bilirsiniz

Crow Alarm Sistemleri, dünyanın önde gelen sayılı hırsız alarm sistemleri üreticilerinden biridir, marka bünyesinde hırsız alarm sistemlerinin tüm ekipmanları Crow markası adı altında üretilmektedir. İsrail menşeili olan firmanın ürünleri gelişen teknolojik sistemleri takip edip, tüm akıllı telefonlarla uyumlu hale getirilmiştir.

Crow Alarm Sistemi Balitech

Crow Alarm sistemi Balitech olarak tüm Crow marka cihazların teknik servis hizmetini vermekteyiz. Sisteminizin akü bakımları, kablosuz modül eklenerek kablosuz sisteme dönüştürülmesini, kumanda ekleme işlemlerini, PIR dedektör ekleme, eksiltme yada başka bir noktaya taşıma işlemlerini ve gereksiz yere ötüp yanlış yere alarm veren sistemlerinizin onarımlarını haftanın altı günü çalışan, uzman ekiplerimizce yapılmaktadır.

Crow Alarm Sistemi Arıza ve Hataları Balitech

Crow marka ürünlerinizin; sistem bakımlarının doğru zamanda ve periyodik olarak yapılması durumunda arıza oranı çok düşüktür. Diğer tüm alarm sistemi markaları gibi sorunsuzca çalışabilir. Akü bakımlarınızı en az bir buçuk ya da iki sene de bir defa kesinlikle yaptırmalısınız. Crow alarm sistemlerinde iki adet akü bulunur. Akünün teki merkez panelin içindedir, bu akü 12 Volt 7 Amper gücündedir ve kuru tiptir. Diğer akü ise sirenin içinde bulunmaktadır. Bu akü siren tipine göre değişiklik göstermektedir. 6 Volt pil şeklinde de olabilir yada 12 Volt 1.3 Amper de olabilir.

Sisteminizde değişmesi ve sürekli olarak bakım gerektiren dedetör ve manyetik kontak pilleri vardır. Bu piller yalnız kablosuz sistemlerde bulunur. Kablosuz dedektör ve manyetik kontaklarda bulunan bu piller eski Runner serilerinde iki ile üç yıl giderken yeni seri sistemlerde ömürleri beş yıla kadar uzatılmıştır. Piller azaldığında merkez panelden uyarı vermektedir. Sistemde bölge tanımları doğru yapıldıysa da, pillerin azaldığı bölgelerin isimleri ekrana düşmektedir.

Crow Alarm Sistemi Kendi Kendine Ötme Problemi Balitech?

Crow marka alarm sistemleri kendi kendine ötmesinin iki nedeni vardır. Ya aküleriniz zayıf ya da bölgelerinizden ( zone) biri açık kaldı. İkinci seçenek kendi kendine olma olasılığı çok düşüktür. Bölgelerin açık kalması detektörlerden birinin ya da bir kaçının sistem tarafından görülmediği anlamına gelir. Bu da büyük olasılık dedeköre giden hattın bir yerinde kopukluk ya da kısa devre var anlamına gelmektedir. Çünkü dedektörlerinin kendisinin bozulması neredeyse imkansızdır.

Crow Marka Alarm Sistemi Akü Değişimi Balitech

Crow marka alarm sistemi akü değişim periyotları ortalama iki yılda birdir. Düzenli ve periyodik bakımı yapılmayan sistemlerin aküleri zayıfladığından sistem sürekli olarak kendi kendine alarm verecektir. Bu da sizi ve çevrenizdeki insanları çok rahatsız edecektir. Bu rahatsızlıktan dolayı alarm sisteminizi kuramayıp devre dışı bırakmanız gerekmektedir. Buda güvenlik zafiyeti doğuracaktır. Akü bakımlarınızı iki yılda bir periyodik olarak yaptırmalısınız.

Crow Alarm Sistemi Ürünleri Balitech

 1. Serenity Alarm Paneli
 2. Serenity Alarm Paneli Ekipmanları
 3. Runner2 Alarm Panelleri Aksesuarları
 4. Runner™ Serisi
 5. Runner 8
 6. Runner 16
 7. Runner Serisi Keypadler
 8. Freewave Kablosuz Ürünler
 9. Kontrol Paneli Kasesuarları
 10. Muhtelif Aksesuarlar
 11. Manyetik Kontaklar
 12. Bariyerler
 13. Kablolu Pencere ve Kapı Bariyerleri
 14. Kablolu Dış Ortam Bariyerleri
 15. Dış Ortam Beam Dedektörü
 16. TCP/IP - Merlin Pro - Merlin Pro
 17. GSM ve GPRS Modülleri
 18. NEO™ Serisi
 19. SWAN Dedektör Serisi
 20. Perde - Cam Kırılma ve Titreşim Dedektörleri
 21. Tavan Dedektör Serisi
 22. Kablolu Sirenler
 23.  Dış Ortam Dedektörleri
 24. CSB Akıllı Bina Dışı Mikrodalga Bariyerleri
 25. SERENITY Çift yönlü kablosuz ev güvenlik sistemleri

 

Çift yönlü kablosuz ev güvenlik sitemlerini bir adım ileriye taşıyarak TCP/IP, GSM ve GPRS haberleşme sistemlerini ev otomasyon özellikleriyle birleştiren bulut tabanlı zarif ve şık bir tasarım ürünüdür.

 

▪ 32 kablosuz + 2 kablolu zone oluşturma ▪ 868 Mhz frekans ▪ 4 partiton destekli ▪ Yeni LCD ekran, yeni çift yönlükablosuz keypad desteği ▪ Yeni çift yönlü transceiver ▪ Dış ve ç ortam için çok genş kablosuz ürün yelpazesi ▪ Opsiyonel GSM / GPRS haberleşme cihazları, text mesajlaşma, uzaktan kumanda seçenekleri ▪ Alarm izleme merkezlerine olay raporlama, sms mesajı, web uygulamaları, mobil ve sabit hatlara bağlantılar ▪ Dahli RFID (Proximity kart) okuyucu ▪ Çift yönlü dahili sesli haberleşme ▪ Access kontrol ve ev otomasyon sistemleri ▪ Ev otomasyon desteği ▪ EN50131 seviye iki standartına uygun tasarım. ▪ Bulut tabanlı güvenlik çözümleri.

 

SERENITY ALARM PANELİ VE EKİPMANLARI Balitech

 

CP-32-8F Serenity Compact Panel TCP-PSTN-RFID

CP-32-GSM-8F Serenity Compact Panel GSM-TCP-PSTN-RFID

FW2-KP LCD Keypad
Metin ve Simgeler için Grafik LCD (128x64)
Tam çift yönlü kablosuz iletişim
3 yıla kadar pil ömrü
Sabotaj korumalı
Tam denetimli

 

FW2-ICON SERENITY Balitech
Çift yönlü kablosuz keypad
Dahili RFID 500 mt. Mesafe
Lithium batarya 5 yıla kadar
Standalone çalışma
Yenilikçi ve kullanıcı dostu tasarım

 

Crow Pır Dedektör Balitech

FW2-PIRCAM Kablosuz Kamera ve Pet PIR Dedektör
Serenity tarafından desteklenir
PIR ve kamera için Optik (90 derece PIR)
25kg‘a kadar hayvan algılamama
2 Yollu iletişim
Pil ömrü 5 yıldan fazla
Serenity tarafından kablosuz olarak yapılandırılabilir

 

FW2- NEO Kablosuz Pet PIR Dedektörü Balitech
Runner2 ve Serenity tarafından desteklenme
Çift yönlü iletişim
ASIC tabanlı PIR dedektör
15m’ye kadar kapsama alanı
25kg’a kadar hayvan algılamama
Pil ömrü 5 yıldan fazla

 

 


WhatsApp
Hemen Ara